Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Ако ангелите горат

Лин Веил

Редовна цена ден 420.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 420.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Таа ја враќа светлината на надежта - Доктор Александра Келер е најбрилијантниот реконсруктивен хирург во Чикако. Тоја живее во сенките - Мајкл Сиприен е најголемиот милионер во Њу Орлеанс и очајно му се потрени вештините на доктор Келер. Нова зора ги очекува и двајцата... Под основата на една вила во срцето на областа Гарден, Александра ќе изведе нелегална хируршка операција. Изобличувањето на нејзиниот пациент не може да се репарира со помош на медицината. Но, способноста на неговото тело да закрепнува од повредите се граничи со чудесното. Александра знае дека Мајкл Сиприен не е обичен пациент. Интригирана од тоа колку може да ѝ помогне на медицинската наука, таа е уште повеќе воодушевена од неговото присуство и од мистеријата која ја опкружува него и неговите соработници, група бесмртници кои себеси се нарекуваат Даркин...

Види повеќе

Издавач

Просветно дело

Детали за производот

ISBN: 978-9989-0-0816
Година на издавање: 2010
Број на страници: 325

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука