Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Арсен

Кристи Гоб

Редовна цена ден 320.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 320.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Животните патеки на двајца млади луѓе, Кејт и Ведран, се спојуваат. Уште при првата средба меѓу нив се појавуваат искри и за кратко време се раѓа вистинска романтична љубов. Иако и двајцата се излезени од врски во кои биле повредени, љубовта им ги лекува раните.

Нивната врска е исполнета со меѓусебно разбирање, доверба и спокој, тие се потпора еден на друг и имаат планови за заедничка иднина. Сè до еден ден кога Кејт оди кај Ведран, а пред неговиот дом наоѓа полиција, болнички автомобил и многу луѓе. Ведран е пронајден мртов.

Види повеќе

Случајот е затворен како самоубиство.
Но, Кејт и братот на Ведран не можат да прифатат дека станува збор за самоубиство. Ангажираат приватен детектив да открие кој стои зад смртта на Ведран.
Истражувањата откриваат многу тајни, вмешаност во криминал, трговија со дрога... Но, кој стои зад сето тоа? Кој е вмешан во овие криминални активности?

Крајот ќе ве изненади и шокира

Издавач

Збор

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 260

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука