Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Бебиситерката

Фиби Морган

Редовна цена ден 550.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 550.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Една убиена жена, едно исчезнато бебе, еден осомничен и многу прашалници. 33-годишната Керолајн Харви е избодена со нож додека го причувува бебето на нејзината пријателка. Нејзиното тело е најдено врз креветчето, а бебето е исчезнато. Осомничен за убиството е нејзиниот љубовник, шармантниот Калум, кого го апсат додека со сопругата и ќерката е на одмор во Франција.
„Знам што правиш. Не земај го она што не е твое“ е пораката што се појавува на мобилниот на Керолајн вечерта пред да биде убиена и навестува длабоко закопани тајни. Калум признава дека биле љубовници, но упорно негира дека ја убил. Во меѓувреме, медиумите го распарчуваат него и неговото семејство...

Види повеќе

Книга што нема да можете да ја оставите. Одличен психолошки трилер со неверојатни заплети кои само што ќе помислите дека сте ги отплеткале, повторно се замотуваат и одново ги предизвикуваат вашите детективски вештини!

Издавач

Полица

Детали за производот

ISBN: 978-608-4850-62-5
Година на издавање: 2020
Број на страници: 349

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука