Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Бегство

Лиса Харис

Редовна цена ден 400.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 400.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Како да фатите бегалец кој нема што да изгуби?

Еден опасен затвореник, на кој му се посреќува, се пушта во бегство. Тој остава трага од мртви тела и уништува сè пред себе, додека американските маршали, Медисон Џејмс и Џонас Квин, очајнички сакаат да го спречат – но секогаш се чини дека е еден чекор пред нив.

Види повеќе

Секој си има свои демони со кои мора да се справи додека си ги ризикуваат животите и се обидуваат да го фатат. Придружете им се во опаснава игра во која исходот е неизвесен. Дали затвореникот е навистина виновен? Авантура која ќе ве понесе од неочекувана авионска несреќа и напната потрага низ шумата, па сè до интервјуа со луѓе кои можеби го имаат клучот за да го пронајдат, но се и спремни да лажат за него. Дали маршалите ќе успеат да стават крај на целава хајка?

Книга која до последната страница изобилува со напнати приказни полни со многу акција ве остава во исчекување.

Издавач

Збор

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 300

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука