Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Бележник на страници – Шерлок Холмс

Редовна цена ден 60.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 60.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Види повеќе

Издавач

Детали за производот

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука