Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Верниот читател

Макс Сек

Редовна цена ден 490.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 490.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Трилогијата ,,Ловец на вештерки'' преку ноќ го прославува авторот на трилери Роџер Копонен.
Но, се чини дека неговиот серијал е инспирација за серија ужасни злосторства.
Убиецот ги реконструира убиствата на најпродаваните романи со многу детали - тие се крајно брутални и потсетуваат на средновековните методи на мачење.

Види повеќе

Дали е тој некој фанатичен обожавател на серијалот ?

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0905-7
Година на издавање: 2022
Број на страници: 421

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука