Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Волци и ангели

Сепо Јакинен

Редовна цена ден 290.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 290.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Безживотното тело на неидентификуван маж – инвалид е пронајдено една студена ноќ во финскиот град Тампере. Наскоро, се случуваат и други напади на инвалидизирани луѓе. Детективот Сакари Коскинен и неговиот ексцентричен тим тргнуваат во акција. Како овие настани меѓусебно се поврзани? Постои ли сериски убиец на слобода кој изигрува „ангел на милосрдноста“?

Види повеќе

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука