Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Големата авантура во Њујорк

Теа Стилтон

Редовна цена ден 350.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 350.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Сестринството „Теа“ патуваат во Њујорк и повторно ќе доживеат одлична гливчешка авантура. Во блескавата метропола ќе запознаат многу нови пријатели а Ники дури и ќе учествува на големиот Њујоршки маратон. Но, ги чека нов случај: кој е мистериозниот Феникс што го загрозува семејството на Памела?

Види повеќе

Издавач

Култура

Детали за производот

ISBN: 978-9989-32-959-3
Година на издавање: 2018
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука