Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Горилочувар

Роберто Арлт

Редовна цена ден 300.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 300.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Раскази со мистерија и магија. Неочекувани настани од Африка и Азија, саркастични, духовити, горки, полни со црн хумор, скоро надреални. Во „Горилочувар“ авторот открива универзум толку поразличен од сè останато, како да создава нова димензија. Забавно чeтиво за покрај разгорен оган.

Види повеќе

Издавач

Норша издаваштво

Детали за производот

ISBN: 9786084901006
Година на издавање: 2019
Број на страници: 136

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука