Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Да те најдам прв

Линвуд Баркли

Редовна цена ден 550.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 550.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Милијардерот со компјутерска фирма Мајлс, има повеќе пари отколку што може да потроши; има се друго за што може да сонува - освен време. Соочен со неизлечлива болест, Мајлс знае дека мора да го искористи секој миг и да си го среди животот.

А тоа значи дека треба да се сврти во минатото, затоа што таму некаде Мајлс има деца. Тие можеби ќе ги наследат обете нешта од него, и доброто и лошото - можеби неговото богатство, а можеби и нешто многу полошо. Така, тој решава да ги најде сите негови деца. Ама, некој заканувачки убиец е постојано еден чекор пред него. И, децата почнуваат да исчезнуваат, едно по едно. Не само што исчезнуваат, туку им се брише секаква трага.

Види повеќе

"Да те најдам прв почнува со експлозија, а завршува со уште поголема. Баркли е неверојатен писател, ама со ова дело се надминал себеси. Ова е најдобрата книга во неговата кариера. Не можев да ја оставам, а нема да можете ни вие. Ако уживате во трилери, ова е вистинскиот избор за вас. Возбудата трае до крај." - Стивен Кинг

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0909-5
Година на издавање: 2022
Број на страници: 485

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука