Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Девојката без минато

Катрин Крофт

Редовна цена ден 270.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 270.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Дваесет години бегаше од минатото. Денес тоа ја стигна.
Фасцинантен психолошки трилер за обожавателите на Ејми ја нема и Девојката од возот.
Леа Милс живее живот на бегалец – криејќи се од сенките на своето минато. Без пријатели и момче – копнеејќи по друштво – го запознава Џулијан. За првпат, по долго време, почнува да верува дека е возможно да има нормален живот.

Види повеќе

Но, тогаш, на дваесетгодишнината од денот што ѝ го промени текот на животот, добива писмо. Некој ја знае вистината за тоа што се случи тој ден. Некој што нема да запре сѐ додека не го уништи и тоа што остана од животот на Леа.
Но, дали Леа е жртвата во оваа приказна? Или заслужува сѐ што ѝ се случува?
Секој има тајни. Но, некои тајни може да бидат фатални...

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 291

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука