Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Девојката од возот

Пола Хокинс

Редовна цена ден 270.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 270.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Рејчел секој ден патува со истиот воз и поминува покрај куќата во која некогаш живеела, се потсетува на животот што неповратно го изгубила. Меѓу многуте удобни приградски куќи, погледот секогаш и се задржува на една во која живее среќна брачна двојка - двајца млади, убави и навидум среќно вљубени сопружници. Меѓутоа, реалноста е далеку од таа идеалична слика, а Рејчел набрзо ќе дознае што се крие зад затворените врати на совршениот дом.

Види повеќе

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 289

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука