Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Доктор Деземон

Иван Андонов

Редовна цена ден 150.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 150.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Доктор Деземон е  најголемиот научник на сите времиња и креаторот на земоните.Бесни суштества кои полека го освојуваат светот.Џејсон,обичен офталмолог од една болница во градот Њу Ајленд бегајќи од земоните се среќава со многу опасности.

Види повеќе

Откако ги пронаоѓа својата ќерка и жена на еден остров на кој случајно ќе отплови,два дена подоцна Џејсон и една мала група на љуѓе ќе бидат заробени и однесени на сосема друг остров.Условите на тој остров се ужасни.Мажите се постојани тепани,а жените силувани.Џејсон со својата група и други три жени ќе направат план за бегство чија крајна дестинација и цел е градот Адерсфилд каде во огромна лабораторија живее Доктор Деземон.

Издавач

Ѓурѓа

Детали за производот

ISBN: 978-608-201-367-1
Година на издавање: 2017
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука