Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Заглавена во средина

Гејл Ропер

Редовна цена ден 350.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 350.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Амхеарст, Пенсилванија е место за нови почетоци за репортерката со скршено срце Мери Крамер. Но, таа набрзо открива дека опасноста демне зад грмушките кога во багажникот од нејзиниот автомобил пронаоѓа мртво тело!

Проблемите не завршуваат тука - истрели, напади и згоден нов пријател кој можеби не е како што изгледа. Опкружена со осомничени, Мери ќе мора да ги искористи сите нејзини истражувачки вештини за да не стане вест на насловната страница - како следна жртва на убиецот.

Види повеќе

Издавач

Збор

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 260

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука