Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Зад омразата

Барбара Абел

Редовна цена ден 380.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 380.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Од една страна Тифен и Силвен, од друга Летиција и Давид – две млади брачни двојки кои судбината сака да ги дели само еден ѕид. Ним не им се споени само куќите, туку и животните приказни толку им се испреплетуваат што многу брзо стануваат неразделни. Заедничко уредување на градините, вечерни дружби, доверување, планирање на иднината, надежни разговори за начинот на кој ќе ги воспитуваат своите деца... 

Но една ненадејна трагедија ќе им го смени животот од корен.

Види повеќе

Дотогашното пријателство почнуваат да го разјадуваат обвинувања, сомнеж, омраза, страв. А зад срамната тајна што Силвен му ја раскажува на својот пријател Давид во момент на слабост, се крие уште една, многу помрачна.

Издавач

Паблишер

Детали за производот

ISBN: 9786084892106
Година на издавање: 2020
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука