Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Збогум, Жанет

Харолд Робинс

Редовна цена ден 270.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 270.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Благодарение на остриот инстинкт и богатата сензуалност, Тања Појарска успева да го преживее виорот на Втората светска војна и да стекне големо богатство. Нејзините две ќерки ја наследија мајчината убавина, страст –и завештание- болката и амбицијата. Од детството полно со мрачни сексуални стравотии, Жанет се издига до богатство и слава како божица на високата мода- додека нејзината полусестра, Лорен, се вклучува во вртоглавата сцена на светската декаденција што за малку ќе ја уништи.

Види повеќе

Од Франција под нацистичка окупација до Њујорк, Калифорнија и Сен Тропе, трите исклучителни жени се обидуваат да ја сочуваат тајната на заедничкото минато- и се осмелуваат да ги остварат своите најсмели сништа. Во романот Збогум Жанет, Харолд Робинс го открива светот на богатството, моќта и еротиката- во кој убавината и сексуалноста се обожаваат, купуваат и продаваат , свет во кој три жени се борат за исполнување на своите желби.

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 381

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука