Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Иконата

Гери Ван Хас

Редовна цена ден 270.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 270.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Уметникот Гарт Хансон има нарачка од еден бескрупулозен дилер со уметнички дела да наслика копија од светски познатата Икона од грчкиот остров Тинос. Но, додека престојува на блискиот остров Миконос, ќе дознае страшни информации за неговиот пријател Џон Ралстон, кој исто добил нарачка да наслика иста копија и кој, како резултат на тоа, добил мистериозен нервен слом. Сомневајќи се во она што се случило, Гарт решава да истражува и ќе се најде вовлечен во подмолно патешествие на убиства, лаги и измами, бидејќи наеднаш ќе влезе во светот на стравот, каде вистината и лагата те збунуваат и се надреални. 

Види повеќе

Немајќи верба во никого, Гарт ќе се опседне само за да ја дознае правата вистина зад Иконата - ужасна древна тајна која, доколку биде откриена, може да го смени светот онаков каков досега го знаеме!

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 254

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука