Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Инстинкт

Ешли Одрин

Редовна цена ден 420.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 420.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Блајт Конор е решена дека ќе биде топла и мила мајка на своето новороденче Виолета, тоа што таа самата никогаш го немала.
Но, среде напнатоста во првите исцрпувачки денови од мајчинството, Блајт почнува да мисли дека нешто не е во ред со нејзината ќерка—таа не се однесува како другите деца.
Или, пак, Блајт само си замислува? Нејзиниот сопруг, Фокс, вели дека таа си замислува некои работи. Колку што повеќе Фокс ја разубедува во врска со нејзините стравови, толку повеќе таа почнува да си го преиспитува здравиот разум, а и ние почнуваме да се прашуваме дали е точно тоа што ни го раскажува Блајт за својот живот.

Види повеќе

И потоа се раѓа нивниот син Сем—а со него Блајт остварува блажена поврзаност каква што отсекогаш си замислувала дека ќе има со своето дете. Се чини дека дури и Виолета го сака брат ѝ. Но, кога в миг ќе им се промени животот, стравотното излегување од колосек ќе ја натера Блајт да се соочи со вистината.
„Инстинкт“ е импресивно и вешто напишано четиво што ќе го прочитате во еден здив, тоа е роман што ќе ве обземе и ќе ве поттикне да преиспитате сѐ што знаете за мајчинството, за тоа што им го должиме на децата и какво е чувството кога никој не ѝ верува на една жена.

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 310

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука