Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Лавиринт на духовите (1 дел)

Карлос Руиз Зафон

Редовна цена ден 450.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 450.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Барселона 1938 г. Една мартовска вечер по подолго отсуство ,Фермин Ромеро де Торес се враќа во Барселона со намера да го посети семејството на неговиот починат пријател.Но, само што ќе пристигне кај нив, започнува стравично бомбардирање на градот и тој успева да ја спаси само Алиса, осумгодишната ќерка на пријателот. Во вториот бран на бомби врз градот,  на Алиса ѝ се губи секоја трага. Фермин очајнички се обидува да ја пронајде, но неговите напори остануваат залудни...

Види повеќе

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0560-8
Година на издавање: 2017
Број на страници: 500

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука