Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Лажговците

Наоми Џој

Редовна цена ден 350.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 350.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Две жени. Една смртоносна тајна. Ривалство кое може да ги уништи. Ава Велс е совршена. Таа има момче, кариера, совршен изглед. Но, една ноќ ќе смени сѐ и одеднаш нејзиниот живот не е толку совршен. Џејд Фернли е амбициозна. Таа напорно работела за да стигне до таму каде што се наоѓа сега. И таа нема да ѝ дозволи на Ава да ѝ ја одземе работата која таа ја заслужува.

Види повеќе

Издавач

Просветно дело

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука