Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Лазар

Лаш Кеплер

Редовна цена ден 550.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 550.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Јурек Валтер е убиен пред многу години. Полицајците продолжуваат да се занимаваат со други случаи и успеваат да ја заборават темнината што им ги обележала животите.

Меѓутоа, низ цела Шведска се случуваат низа сурови убиства, а сите докази укажуваат на Валтер. Детективот Јона Лина е уверен дека неговиот најлош кошмар станува реалност: човекот што му го растурил семејството се вратил да ја доврши работата.

Види повеќе

Кога партнерката на Јона е грабната и затворена во сандак под земја, тој се соочува со невозможен избор: да ја остави да умре или да влезе право во стапицата што ја поставил единствениот човек од кој се плашел во животот...

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0926-2
Година на издавање: 2020
Број на страници: 589

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука