Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Ловец на зајаци

Лаш Кеплер

Редовна цена ден 550.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 550.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Тукушто се стемнило, Софија влегува во големата луксузна вила на периферијата на Стокхолм, во која ја чека новиот клиент. Богат, подготвен да плати многу повеќе од вообичаената тарифа. Иако ја мачи некакво лошо претчувство, сепак останува, а кога сеансата ќе тргне лошо, ќе го гледа ужасот право в очи.

Види повеќе

Убиецот е немилосрден и педантен, не остава ни траги ни докази, и тргнал во акција подготвен повторно да убие. Неговото однесување и пркоси на секоја логика, а полицијата стои во место: единствениот човек што може да ја реши загатката е Јона Лина, поранешен полициски инспектор што издржува казна в затвор поради некои стари гревови. Со интервенција на премиерот, тој ќе мора тајно, заедно со полицајката Сага Бауер, да го фати ловецот на зајаци пред да биде премногу доцна.

Пред и тие да станат негов плен...

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0924-8
Година на издавање: 2022
Број на страници: 521

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука