Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Магла и ноќ

Ахмет Умит

Редовна цена ден 300.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 300.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Според овој роман е снимен истоимениот филм со познатите турски актери Угур Полат и Селма Ергеч. Дејството е според техниките на криминалистички психотрилер во кој службеник во разузнувачката служба на Турција ја бара Мине, која мистериозно исчезнала. Седат ги користи сите расположливи средства за да ја најде својата многу помлада љубовница, поврзувајќи ги во едно Аријаднино клопче личните и професионалните амбиции и потреби. Крајот на конецот ќе го доведе до еден шокантен заклучок.

Види повеќе

Издавач

Антолог

Детали за производот

ISBN: 978-608-243-054-6
Година на издавање: 2014
Број на страници: 304

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука