Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мачки детективи: Чудниот случај на исчезнатите колбаси

Алесандро Гати

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена ден 200.00 MKD Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Месарите од Франција се во Париз за наградата „Златно прасенце“! Но, непосредно пред натпреварот, вкусните колбаси на омилениот учесник исчезнуваат. Мачките-детективи истражуваат и следат три траги, но... по ѓаволите, која ќе биде вистинската?!

Види повеќе

Издавач

Либи

Детали за производот

ISBN: 978-608-229-931-0
Година на издавање: 2015
Број на страници: 132

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука