Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мистеријата на седумте бабушки

Џеронимо Стилтон

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Познат колекционер го ангажира мојот пријател Мирисливко да пронајде седум многу скапоцени бабушки скриени во Москва.
И така се вклучив во лов на богатство низ улиците на градот!

Види повеќе

Издавач

Култура

Детали за производот

ISBN: 978-608-262-017-6
Година на издавање: 2019
Број на страници: 128

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука