Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мојот пурпурен мирислив роман

Ијан Мекјуан

Редовна цена ден 180.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 180.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Пријателството меѓу двајца писатели добива чуден пресврт кога едниот од нив одеднаш ќе стане успешен. Љубомората и фрустрациите ќе го поттикнат неуспешниот писател да испланира и бескрупулозно да изврши совршено книжевно злосторство.
Новелата „Мојот пурпурен мирислив роман“ е напишана во 2016 година, а подоцна објавена во 2018 година, по повод седумдесеттиот роденден на Ијан Мекјуан.

Види повеќе

Издавач

Артконект

Детали за производот

ISBN: 978-608-4852-62-9
Година на издавање: 2022
Број на страници: 48

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука