Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мрежата на злото

Макс Сек

Редовна цена ден 490.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 490.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Детективката Џесика Ниеми решава нов случај: Лиза Јамамото, една од најуспешните инфлуенсери во Финска, исчезнува по забавата во Хелсинки. Исчезнува и нејзиното поранешно момчен Јасон. Неколку дена подоцна, на нивните профили на Инстаграм ќе биде објавена чудна слика на која се гледа светилник на карпест остров на море. Под сликата застрашувачки стихови ја опишуваат нивната смрт. Во исто време, на плажата е пронајдено тело на девојка. Дали има врска помеѓу оваа жртва и исчезнатите инфлуенсери?

Види повеќе

Детективката Џесика Ниеми и нејзините колеги се вклучуваат во истрагата и откриваат дека Лиза и Јасон не го живееле среќниот живот што го прикажувале на социјалните мрежи, таму се вмешани во нешто многу мистично и мрачно. Длабоко закопаните тајни излегуваат на површина додека минатото се подготвува да ја стигне Џесика и да ја уништи.

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0946-0
Година на издавање: 2022
Број на страници: 479

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука