Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Никогаш не откажувај се

Елизабет Годард

Редовна цена ден 420.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 420.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Форензичкиот генеалог Вилоу Андерсон ги следи стапките на својот покоен дедо во сопствената потрага по одговори за бебето киднапирано од болница пред повеќе од дваесет години. Случајот можеби е стар и ладен, но работите ќе се вжештат кога некој ќе се обиде неколку пати да ја убие за да ја спречи во откривањето на вистината.Поранешниот агент на ФБИ, и човекот во кој била вљубена Вилоу – Остин МекКејд, подготвено ја нуди својата помош за да ја заштити. Заедно тие ќе следат каде ги водат индициите, дури и ако тоа значи дека Остин мора да се соочи со родното место и минатото, каде што поминал голем дел од својот живот обидувајќи се да го заборави. Зошто било киднапирано девојчето и кој го киднапирал? Кој се обидува да ги спречи Вилоу и Остин да го пронајдат девојчето и каква тајна се крие?

Види повеќе

Издавач

Збор

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 355

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука