Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Од името на семејството

Сара Дунант

Редовна цена ден 550.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 550.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Оваа книга одразува турбулентен историски момент и ги остава настрана митовите за да го оживее семејството Борџија: комплицирано, сурово, страсно и величествено. Пред нас е возбудливо патување низ последните години на династијата Борџија, и тоа во друштво на младиот дипломат Николо Макијавели.

Види повеќе

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0863-0
Година на издавање: 2021
Број на страници: 506

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука