Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Перфекционисти

Сара Шепард

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Пет девојки планираат хипотетичко убиство на еден матурант што сите го мразат. Ова е книга што ја покажува ЖЕНСКАТА МОЌ кога жените решаваат да ги преземаат работите во свои раце, особено во моменти кога некој МАЖ СИ ИГРА СО НИВНИТЕ ЧУВСТВА, ГОРДОСТ И ДОСТОИНСТВО. Главни улоги во книгата се Паркер, Џули, Кејтлин, Ава и Мекензи, кои сите станале жртви на палавостите и мајтапењата на Нолан. Секоја од овие девојки има сосема различен карактер и комплетно поинаква приказна.

Види повеќе

Шепард е одличен трилер автор, кој знае како да си поигра со умовите и чувствата на читателот, и тоа е она што читателите на трилер-книги го обожаваме. Крајот на книгата остава прекрасно нешто во умот: НАДЕЖ.

Издавач

Просветно дело

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука