Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Покана за пријателство

Лора Маршал

Редовна цена ден 270.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 270.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Напнат и незаборавен роман што до самиот крај не се испушта од раце.
„Покана за пријателство“ ќе биде новата опсесија за сите љубители на трилери.
Дали некогаш сте посакале да го промените минатото?
Луиз го сака токму тоа. Секој ден...
Кога Луиз Вилијамс ќе добие порака од една личност од дамнешното минато, срцето за малку што не ѝ запира.
Марија Вестон сака да ја додаде за пријателка на Фејсбук.

Види повеќе

Но Марија Вестон исчезнала пред повеќе од дваесет и пет години. Последен пат е видена ноќта на матурската забава и сите веруваат дека е мртва. Особено Луиз, која целиот свој живот крие страшна тајна.
Но Луиз е принудена да ја открие вистината за она што се случило во минатото, а единственото нешто што со сигурност го знае е фактот дека Марија Вестон исчезна таа ноќ и оттогаш ѝ се губи секаква трага, сè досега…

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 334

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука