Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Покана за Прованса

Елизабет Адлер

Редовна цена ден 350.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 350.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Која е цената што ја плаќаме за среќа во животот?
Еден сосема нормален ден добивате покана за платен одмор во Прованса.
Дали тоа е искрена покана од далечната роднина или е само уште една луда авантура?
Френи Mартен ја прифаќа поканата од нејзината тетка Rафаела и заминува на патувањето со својата пријателка Клер.

Види повеќе

Во прекрасниот пејсаж на шато Мартен и виновите лози се кријат многу семејни тајни кои засекогаш ќе ги променат животите на семејството Мартен.
Дали секој од поканетите ќе ја пронајде својата љубов?

Издавач

Култура

Детали за производот

ISBN: 978-608-262-023-7
Година на издавање: 2019
Број на страници: 404

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука