Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Портите

Џон Коноли

Редовна цена ден 450.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 450.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Самјуел Џонсон и неговото куче Босвел се обидуваат да бидат инвентивни три дена пред Ноќта на вештерките. Сведоци се на чудното случување на улицата Кроули 666. Семејството Абернатхис немаше никаква лоша намера кога си поигруваше со сатанизмот. Но, се случува нештата да се поклопат со дефектот на Ларџ Хадрон Колидер кој создава дупка во универзумот, дупка низ која може да се види огромна порта. Портите од пеколот...

Види повеќе

Издавач

Просветно дело

Детали за производот

ISBN: 978-9989-30-9560-1
Година на издавање: 2010
Број на страници: 286

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука