Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Последното нешто што ми го кажа таа

Линда Грин

Редовна цена ден 420.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 420.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Непосредно пред својата смрт, бабата на Никола, Бети, ѝ шепоти дека на крајот од дворот се наоѓаат нејзините деца. Мајката на Никола, пак, тврди дека станува збор за бесмислени и неповрзани зборови изговорени од страна на жена што се наоѓа на смртна постела.
Но кога ќерката на Никола ќе пронајде коска додека си игра во градината на Бети, станува јасно дека градината крие страшни и мрачни тајни од минатото.
Дали откривањето на болните семејни тајни ќе го уништи семејството на Никола?

Види повеќе

„Линда Грин станува сѐ подобра и подобра, а овој роман е еден од најдобрите што ќе ги прочитате оваа година“.
Џо Спеин, авторка на романот „Признание“.
„Емотивно и трогателно. Страниците како да се вртат самите од себе, а напнатото четиво ве принудува на размислување“.
Џејн Кори, авторка на романот „The Dead Ex“.

Издавач

Топер

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници: 310

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука