Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Пустинско рандеву

Снежана Крстеска Стојковиќ

Редовна цена ден 350.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 350.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Инспириран од неколку неповрзани вистински животи судбини и реални настани, романот Пустинско рандеву ја опишува макотрпната потрага на една жена по своето вистинско потекло. Мрачни тајни и судбини на агенти и шпиони кои живеат криејќи го својот идентитет, но, и покрај сè, не се имуни на вистинска и голема љубов, за која се подготвени да го жртвуваат сопствениот живот.

Види повеќе

Издавач

Просветно дело

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука