Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Раскажувачката

Џоди Пико

Редовна цена ден 600.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 600.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Некои приказни живеат засекогаш... Сејџ Сингер се спријателува со еден старец, омилен во заедницата – пензиониран наставник и тренер во јуниорската бејзбол лига. Нивното пријателство започнува во пекарницата во која работи Сејџ. Еден ден тој ја замолува за услуга: да го убие! Таа е шокирана и одбива... И тогаш започнува исповедта на неговите најмрачни тајни – тој навистина заслужува да умре... Што да се прави кога злото е во соседството? Треба ли да се понуди прошка? И најтешкото прашање: се работи ли за убиство или за правда?

Види повеќе

Издавач

Арс ЛИБРИС

Детали за производот

ISBN: 978-608-229-637-1
Година на издавање: 2014
Број на страници: 452

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука