Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Сагата за Егил

Редовна цена ден 350.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 350.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Сагата за Егил е извонредно патешествие низ Скандинавија и Исланд од периодот на 10 век, и книга којашто може да се чита на повеќе нивоа: како авантура, како акција, како социјална и политичка историја, или како поглед врз карактеристиките на секојдневниот живот во тоа време.

Види повеќе

Издавач

Икона

Детали за производот

ISBN: 9786082210629
Година на издавање:
Број на страници: 220

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука