Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Седум лаги

Елизабет Кеј

Редовна цена ден 490.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 490.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Сè започна со само една мала лага.
Но никогаш не завршува тука.
Eдна лага води кон друга…Растејќи, Џејн и Марни споделуваа сè. Тие си ги знаеја своите најдлабоки тајни. Но, кога Марни се заљуби, работите почнаа да се менуваат.Џејн криеше една голема тајна. Таа го мразеше богатиот, необичен сопруг на Марни. На крајот на краиштата, дури и најдобрите пријатели имаат право да чуваат некои работи за себе. Да беше искрена, сопругот на нејзината најдобра пријателка можеби и денес ќе беше жив…Tоа не беше последната лага. Всушност, тоа беше само почеток.

Види повеќе

Романот „Седум лаги“ е исповедта на Џејн за вистината, нејзината вистина. Привлечно, софистицирано, застрашувачко, заводливо четиво со хипнотички пресврти на настаните, заплеткани приказни, токсични пријателства меѓу жените, мрачно подрачје на опсесијата и она што можеме да го изгубиме во името на љубовта.

Издавач

Култура

Детали за производот

ISBN: 978-608-262-076-3
Година на издавање: 2020
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука