Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Сребрениот стол (Историјата на Нарнија)

К. С. Луис

Редовна цена ден 190.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 190.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Види повеќе

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука