Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Сто и еден ден

Осне Сејерштад

Редовна цена ден 500.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 500.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Во јануари 2003 година Осне Сејерштад влeзе во Багдад со десетдневна виза. Остана таму повеќе од три месеци, известувајќи за војната и по неа. Сто и еден ден е нејзин убедлив извештај за градот под опсада и фасцинантен увид од внатре во животот на странскиот дописник.

Види повеќе

Издавач

Икона

Детали за производот

ISBN: 9786082210520
Година на издавање:
Број на страници: 316

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука