Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Тајната за Розата Дафне

Благица Наумова

Редовна цена ден 300.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 300.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Љубовта го прави човекот нежен и внимателен, но може ли љубовта да го направи човекот зол и убиец?

Лаура ја пронаоѓаат во бессознание во шумата во близина на замокот на Филицијан Григорович. Филицијан ја поканува Лаура да остане во замокот и бидејќи таа е уметник, ја замолува да слика на ѕидовите во библиотеката во неговиот замок, што е во фаза на реновирање. Таму го запознава Егор кој со сарказам и метафора постојано им зборува на Филицијан и Лаура. Лаура пронаоѓа дневник во кој ќе открие големи тајни.

Види повеќе

Каква мистерија се крие во овој замок?
Какви тајни се запишани во дневникот?
Која е Розата Дафне и која е тајната за неа?

Издавач

Збор

Детали за производот

ISBN:
Година на издавање:
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука