Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Убиствата на пеперутките

Теодора Ристеска Даскаловски

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Аби Скуп Медокс е недоволно платена новинарка од Лос Анџелес, која е отпуштена од работа. Наместо да очајува, таа се нурнува длабоко во детективски задачи. Се обидува да расветли серија убиства што го следат моќното семејство Хигинс. Повеќето нешта што ги знае за убиствата ги знае и јавноста, како на пример фактот дека на секое место каде што се оставани жртвите се најдени и рој пеперутки околу телата.

Види повеќе

Издавач

Антолог

Детали за производот

ISBN: 978-608-243-497-1
Година на издавање: 2021
Број на страници: 144

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука