Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Хипнотизер

Лаш Кеплер

Редовна цена ден 490.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 490.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Во еден дом во Шведска се случува монструозно и многу свирепо убиство, убиено е целото семејство. Единствен преживеан е Јусеф, но и тој е со тешки повреди. Спасен е во последен миг иако полицаецот кој го открил убиството не забележал дека момчето е живо.

Види повеќе

Јусуф е во сериозна здравствена состојба која не е стабилна и не е во состојба да биде испрашуван од страна на полицијата за да даде корисни информации за напаѓачот затоа што тој можеби и го видел неговото лице. Со тоа што убиецот е на слобода, животот на ова момче е во опасност, а со тоа и животот на неговата постара сестра Евелин...

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 608-10-2691
Година на издавање: 2013
Број на страници: 579

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука