Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Цвеќе над инферно

Иларија Тути

Редовна цена ден 450.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 450.00 MKD
Попуст Распродадено
/
...Јас сум криминалистички профилер и секој ден одам над пеколот. Не носам пиштол, ниту униформа, затоа што моето чувство е единственото оружје што ми треба. А, тоа никогаш не ме изневерило. Се викам Тереза Баталја и имам тајна што не смеам да ја признаам никому. Дури ни себеси. Во изолирана заедница во северна Италија, пронајдено е тело на маж без облека и без очи. Опасноста демне од длабочините на мрачното загадочно минато на планините, а Тереза мора да ја открие вистината пред да ја изневери умот и телото.

Види повеќе

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0803-6
Година на издавање: 2020
Број на страници: 385

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука