Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Шпанската армада: големиот потфат против Англија од 1588 година

Енгус Констам

Редовна цена ден 680.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 680.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Види повеќе

Издавач

Арс ЛИБРИС

Детали за производот

ISBN: 978-608-247-397-0
Година на издавање: 2016
Број на страници: 232

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука