Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Ѓаволот дојде по своето

Лаш Кеплер

Редовна цена ден 450.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 450.00 MKD
Попуст Распродадено
/
Една девојка е убиена. Друга исчезнала. Флора Хансе тврди дека видела сѐ. Инспекторот Јона Лина не знае дали да ѝ верува...

Види повеќе

Издавач

Матица

Детали за производот

ISBN: 978-608-10-0499-1
Година на издавање: 2016
Број на страници: 461

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука