Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Јосип Броз Тито: илустрирана биографија

Фицрој Меклин

Редовна цена ден 480.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 480.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Види повеќе

Издавач

Арс ЛИБРИС

Детали за производот

ISBN: 978-608-247-307-9
Година на издавање: 2015
Број на страници: 128

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука