Премини на информации за производот
1 исклучено 2

13 минути

Сара Пинбороу

Редовна цена ден 490.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 490.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Прогласена „најдобра книга“ за млади за 2016 година од ТЕЛЕГРАФ

Не се сеќавам како завршив во студената вода, но ова со сигурност го знам: тоа не беше несреќен случај.

Велат, чувајте ги пријателите блиску до Вас а непријателите уште поблиску, но понекогаш е тешко да препознаете непријател меѓу пријателите.

Моите пријатели ме сакаат. Сигурна сум дека е така.

Но тоа не значи дека не се обидоа да ме убијат.

Види повеќе


13 минути е роман за една возбудлива мистерија околу еден обид за убиство, за недовербата меѓу луѓето, за стравот, за манипулацијата и за моќта на вистината. Содржина која едноставно Ве тера да ги преиспитате сите Ваши врски – и дали навистина ги познавате луѓето што Ве опкружуваат…

Издавач

Култура

Детали за производот

ISBN: 978-608-262-080-0
Година на издавање: 2020
Број на страници:

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука