Премини на информации за производот
1 исклучено 2

206 Коски

Кети Раикс

Редовна цена ден 340.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 340.00 MKD
Попуст Распродадено
/
„Генијалец за создавање неизвесност“. - Њујорк Дејли; „Мошне интересни детали, кои ве тераат со внимание да се задлабочите во форензичката антропологија и анатомска наука... Вербалната умешност на Раикс, како и нејзината љубов кон тие сфери ни нудат сѐ што би требало да знаеме - да ја збогатат фабулата, ликот или атмосферата... Таа е вистински виртуоз за сцени на неизвесност и исчекување.“ - Џефри Дивер, автор на „Крстови долж патот“.

Види повеќе

Издавач

Просветно дело

Детали за производот

ISBN: 978-9989-0-0912-9
Година на издавање: 2011
Број на страници: 327

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука