Премини на информации за производот
1 исклучено 2

Мачки детективи: Кој го украде златниот мачор?

Алесандро Гати

Редовна цена ден 250.00 MKD
Редовна цена ден 200.00 MKD Продажна цена ден 250.00 MKD
Попуст Распродадено
/

Тие се најспособните детективи во Париз. Четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција!

Зградата „Де Бујон“ е во тревога: една вредна статуетка исчезна! Мачките-детективи истражуваат, но случајот е потежок од предвиденото. Газдарицата на куќата крие нешто, келнерката бега, а домарот се однесува чудно... По ѓаволите, мора да се разјасни случајот!

Види повеќе

Издавач

Либи

Детали за производот

ISBN: 978-608-229-929-7
Година на издавање: 2015
Број на страници: 132

Информации за испорака

Цената на испорака за Скопје е фиксна и изнесува 60ден.

Испораката надвор од Скопје е фиксна и изнесува 150ден. доколку плаќате при испорака и 100ден. доколку плаќате со уплатница

Сите нарачки над 1500 ден се со бесплатна испорака на територијата на цела Р. Македонија.

За повеќе види тука